Ataşehir Raylı Dolap Tamiri

ileMarangoz

Ataşehir Raylı Dolap Tamiri

Ataşehir’in tüm mahallelerine hizmet veriyoruz. 
Ataşehir Raydolap tamiri konusunda en kaliteli malzemeleri en ucuz fiyata temin ederek ray kapak değişimlerinizi sağlıyoruz. Çekmece ve kulp değişimi yapıyoruz. Ataşehir Dolap menteşe tamiri yapıyoruz, İkea,Koçtaş,Vivensem,N11, gibi yapı marketlerden aldığınız ürünlerin  mobilya montajını ve mobilyalarınızın tamiratını yapıyoruz. Ataşehir Raylı dolap üzerine ekiplerimiz ile birlikte değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.


Ataşehir Mobilya tamir ve montaj hizmetleri içinde Gün içersinde evinizde-ofisinizde oluyoruz ve yapılması Gereken veya istediğiniz montaj ve tamir hizmetini hızlıca gerçekleştiriyoruz. İstanbul genelinde sunmuş olduğumuz bu hizmetten hemen yararlanabilirsiniz. 1975 yılından 2019 yılına kadar sizlere ray dolap tamiri, menteşe tamiri, gardolap tamiri, gardolap montajı, dolap menteşe tamiri gibi hizmetler ile birlikte sizin projelerinizi eksiksiz hayata geçirmek için tecrübeli güler yüzlü ustalarımız ile birlikte çalışıyoruz. Bizim iş prensiplerimiz de önce müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

Dolap düzeneğinin farkını meydana getiren sürgülü dolap kapaklarının hareket güçlüğü çekmeleri halinde öncelikle dolap kapakları ileri geri hareket ettirilerek denetim edilir. Sürgülü dolap tamiri montajı sürgülü dolap kapak mekanizma tamiri Sürgülü dolap kapak ayarı hizmetleri hakkında da tecrübe sahibi ve expert ekibi ile birlikte nitelik ve hizmet gösterimi bakımından tam ve kapsamlı olarak hizmet vermektedir. Gardırobum sürgülü ve sürgüsü bozuksa Bahtiyar usta onarımını yapabilir.

Yazar hakkında

Marangoz administrator

Bir cevap yazın

Şimdi Ara